HISTORIE Z DUCHAMI , OPOWIEŚCI O DUCHACH,SPOTKANIA Z DUCHEM,ZOBACZYŁEM DUCHA,WIDZIAŁEM DUCHA,


               DUCHY ZJAWY I ZJAWISKA NIE WYTŁUMACZALNE HISTORIE O DUCHACH I ŚWIADKACH KTÓRZY PRZEŻYLI SPOTKANIA Z DUCHAMI

CZY DUCHY ISTNIEJĄ?

CZY DUCHY ISTNIEJĄ? NA TO PYTANIE CHYBA NIKT NIE ZNALAZŁ DO KOŃCA ODPOWIEDZI.
ISTNIEJĄ ŚWIADKOWIE KTÓRZY RZEKOMO MIELI SPOTKANIA Z DUCHAMI LUB POTRAFIĄ SIĘ Z NIMI KOMUNIKOWAĆ. ALE CZY CHCEMY WIERZYĆ TAKIM HISTORIĄ? CZĘŚĆ Z NAS NAPEWNO WIERZY ALE WIĘKSZOŚĆ SPOŁECZEŃSTWA PODCHODZI DO TEGO TYPU SPRAW SCEPTYCZNIE.
OBECNIE , KIEDY PRAWIE KAŻDY Z NAS DYSPONUJE APARATEM FOTOGRAFICZNYM ,KMERĄ CZY NAWET TELEFONEM KOMÓRKOWYM, UWIETRZNIENIE DUCHA NA FOTOGRAFI WYDAJE SIĘ ŁATWE. CODZIENNIE W INTERNECIE PRZYBYWA FILMÓW I ZDJĘĆ ZE ZJAWISKAMI PARANORMALNYMI. LECZ ,KTÓRE Z NICH SĄ PRAWDZIWE ? MOŻE WSZYSTKIE A MOŻE ŻADNE Z NICH.
SPORA CZĘŚĆ LUDZI TWIERDZI ,ŻE WIDZIAŁA DUCHA ,BARDZO DUŻO ŚWIADKÓW TAKICH ZDARZEŃ NIGDY O TYM NIE MÓWI PONIEWAŻ OBAWIA SIĘ REAKCJI OTOCZENIA,NIKT NIE CHCE BYĆ WYŚMIEWANY LUB PODEJRZEWANY O CHOROBĘ PSYCHICZNĄ.
TEMAT DUCHÓW JEST TAK KONTROWERSYJNY, ŻE DZIELI SPOŁECZEŃSTWO NA WIERZĄCYCH I NA SCEPTYKÓW.
OSOBIŚCIE JESTEM ZWOLENNIKIEM TEGO , ABY KAŻDY KTO MIAŁ PRZEŻYCIE ZWIĄZANE ZE SPOTKANIEM DUCHA, GŁOŚNO O TYM MÓWIŁ. TO TEMAT KTÓRY OD ZAWSZE NAS FASCYNOWAŁ I KTÓRY MOŻE W PEWNYM SENSIE ODMIENIĆ NASZE ŻYCIE. WIEDZĄC ,ŻE ISTNIEJE JAKIEŚ ŻYCIE PO ŚMIERCI NIE JEDEN Z NAS ZMIENIŁ BY POSTĘPOWANIE W OBECNYM ŻYCIU.
ZASTANAWIAJĄC SIĘ GŁĘBIEJ NAD ISTNIENIEM DUCHÓW , PRZYCHODZI WIELU Z NAS NA MYŚL ,CZY ZOSTANIEMY TYLKO KUPKĄ KOŚCI I ZGNIELIZNY? A CO Z NASZYMI PRZEŻYCIAMI,PAMIĘCIĄ,ENERGIĄ? CZY TO WSZYSTKO PO ŚMIERCI PRZESTAJE ISTNIEĆ? WEDŁUG MNIE, NIE. TO WSZYSTKO WŁAŚNIE NAZYWA SIĘ DUSZĄ.TO WŁAŚNIE MY I NASZE UMYSŁY ,KTÓRE NIE PRZESTAJĄ ISTNIEĆ.
NAPEWNO KAŻDY KTO ŻYŁ I ŻYJE PRZEKONA SIĘ O TYM PRĘDZEJ CZY PÓŻNIEJ,TEGO NIE UNIKNIEMY.
Kreator stron www - szybka strona internetowa